Sme tu pre vás

2inspired s.r.o.

Inspiration from the heart

Sme entuziastický pár plný života, ktorý z celého srdca chce pomáhať ľuďom žiť šťastný a naplnený život. Cez naše prednášky, kurzy a osobné konzultácie inšpirujeme ľudí k veľkým pozitívnym zmenám. A teraz chceme prispieť k naplneniu vašich snov aj tým, že Vám pomôžeme nájsť váš nový domov pod slnkom. Žijeme striedavo v Nórsku, Španielsku a teraz už aj na Slovensku.

Keď ma pred 10 rokmi vážna choroba posadila na vozík, môj neurológ ma poslal do teplých krajín... Doslovne! Vraj sa mám aspoň na čas odsťahovať niekam do tepla. Spolu s mojimi deťmi sme sadli k mape a intuitívne sme zvolili malebné mestečko Ciudad Quesada, nakoľko sa tam nachádza nórska škola. Netrvalo viac ako 3 týždne, a stála som na letisku v Osle smer Murcia s mojimi 2 deťmi, 2 psami, 11 kuframi, invalidným vozíčkom a opatrovateľom.

A tu sa začalo naše španielské dobrodružstvo. 

V čase, keď sme si volili miesto našeho nového domova, nemali sme ani len tušenie, že sa sťahujeme do jednej z 5 najzdravších oblastí na svete! Tak to aspoň tvrdí Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) a vysvetľuje to špeciálnou mikroklímou s vysokým obsahom jódu v ovzduší.

Netrvalo dlho, a španielska mikroklíma, pozitívne myslenie a meditácie ma zbavili vozíčka a priviedli späť do života. Začala som vnímať krásy tejto oblasti, nasávať jej atmosféru a spoznávať jej výnimočnosť.  

A teraz chceme spolu s mojím milovaným Jindrom dopriať to isté aj Vám...


Yvette

https://www.yvettewestrum.eu


Náš tím 

Mgr. Jindrich Doležel MBA

realitný maklér

Bc. Yvette Doleželová Westrum MBA

realitná maklérka


Linda Sotorníková

advokátka