A teraz to praktické...
Sem vložte podnadpis

Organizované obhliadky nehnuteľností

Pokiaľ Vás zaujala naša ponuka, radi by sme Vám zvolené nehnuteľnosti prezentovali osobne. Nakoľko v Španielsku nežijeme celoročne, v tejto sekcii Vás budeme pravidelne informovať, kedy máte možnosť absolvovať prehliadky s nami v slovenskom jazyku. Samozrejme, nehnuteľnosti môžete vzhliadnuť aj mimo tieto termíny, s našimi partnermi a v anglickom jazyku.

Termíny obhliadok v slovenskom/českom jazyku: 

11.01.-23.01.2020

 04.02.-18.O2.2020 

                              07.03.-14.03.2020                             

Ako to prebieha:

Letenku a ubytovanie si záujemca uhradí sám, my Vám však môžeme byť nápomocní pri ich výbere a zabezpečení. Napríklad letieť môžete priamo z Viedne do Alicante so spoločnosťou Eurowings alebo Vueling, prípadne si môžete zvoliť iné varianty z Budapešti s Wizzair, alebo z Krakowa a Pardubic so spoločnosťou  Ryanair.

Ubytovať sa môžete v niektorej z našich nehnuteľností na prenájom, a takto si priamo vyskúšať, aké by to bolo mať svoj vlastný byt alebo domček pri mori. Druhá alternatíva je ubytovanie na niektorom z hotelov v mieste našeho pôsobenia. Z vlastnej skúsennosti môžeme doporučiť príjemný spa a golf hotel La Laguna v Ciudad Quesade, alebo o niečo lacnejší hotel ležiaci priamo na nádherných guardamarských plážiach, Hotel Playas de Guardamar.

Po prílete do Alicante Vás vyzdvihneme na letisku a zavezieme na miesto Vášho ubytovania. Budeme sa Vám plne venovať 3-4 dní, ukážeme Vám okolie a hlavne Vami vybrané nehnuteľnosti.... a samozrejme, dopravíme Vás na letisko v deň odletu.

Právny servis a iné služby


Pokiaľ nežijete trvalo v tejto nádhernej a prívetivej krajine, nie je pre Vás jednoduché pohybovať sa v tomto labyrinte zákonov a pravidiel. My Vám však môžeme ponúknuť kompletný právny servis potrebný pri kúpe nehnuteľnosti v Španielsku, a to v českom alebo anglickom jazyku, podľa vašej preferencie. Tento servis obnáša kontrolu legálnosti stavby, všetky potrebné jednania na úradoch, notára, zápis do katastra atď.

Taktiež  Vám môžeme pomôcť aj v iných oblastiach, ako je napríklad:

 • Zabezpečenie hypotékarného úveru v Španielskej banke (do 70% hodnoty nehnuteľnosti)
 • Nadobudnutie čísla N.I.E. (identifikačné číslo cudzinca)
 • Poistenie nehnuteľnosti a domácnosti
 • Kompletné prerobenie a zariadenie nehnuteľnosti podľa želania a vkusu zákazníka
 • Prihlásenie všetkých energií a služieb
 • Konzultácie v daňovej a finančnej oblasti
 • Správa nehnuteľností, tzv. Keyholding
 • Upratovanie, údržba bazénu a záhrady, bežná údržba
 • Krátkodobý alebo dlhodobý prenájom vašej nehnuteľnosti
 • Prenájom, prípadne kúpa auta a doporučenie celoročného parkovania
 • Preprava z letiska a späť a iné


K cene vašej zvolenej nehnuteľnosti je nutné pripočítať 14% z jej hodnoty, z čoho 10% je daň z nadobudnutej nehnuteľnosti, 3% právny servis, notár, kataster a iné poplatky. My si za svoje služby účtujeme 1% z ceny nehnuteľnosti. Viac informácií pri osobnom pohovore.