Vila pri mori Torrevieja

Cena: 270.000,- Eur

Vila v Torrevieji s 3 spálňami a iba 5 minút chôdze od pláže Vila je postavená na pozemku s rozlohou 150 m² a má obytnú veľkosť 69 m² rozloženú na dvoch poschodiach. 

Vila pozostáva z troch spální, dvoch kúpeľní a otvorenej kuchyne , obývacia izba/jedáleň, solárium, presklená terasa, súkromná záhrada, komora, súkromná garáž a spoločný bazén. Do vily sa dostanete cez presklenú terasu. Akonáhle ste vo vnútri, nájdete obývaciu izbu s jedálňou, na pravej strane nájdete otvorenú kuchyňu, jednu kúpeľňu a jednu spálňu s manželskou posteľou. Na druhom poschodí nájdete dve spálne, jednu kúpeľňu a solárium s výhľadom na more. Vila je vybavená bezpečnostnými dverami, dvojitými oknami, vstavanými skriňami, klimatizáciou (obývacia izba), ventilátormi, komínom (plyn) a vírivka. 

Vonkajší priestor: Tu nájdete krásnu záhradu pekne vykachličkovanú, parkovanie v garáži pre dve autá a rôzne sedenia. Máte tiež prístup k spoločnému bazénu. Areál Vila sa nachádza len kúsok od pláže Cala del Moro. 

Torrevieja je obľúbené mesto na pobreží Costa Blanca. Nájdete tu parky, prístav, pláže, očarujúcu promenádu, nákupnú ulicu, nákupné centrá, večerný trh, zábavný veľtrh, obchody, supermarkety, reštaurácie, bary, kaviarne a mnoho ďalších. Torrevieja ponúka aj množstvo aktivít a na okraji mesta nájdete okrem veľkého športového komplexu aj bowling a veľký vodný park.

Nádherné pláže pobrežia Costa Blanca ležia ako perly na šnúre a v rámci krátku vzdialenosť sa dostanete na niekoľko pláží. V centre mesta Torrevieja sú menšie pláže, zatiaľ čo pláž Naufrago, Playa Del Cura a pláž Los Locos sa nachádzajú na okraji mesta. V krátkej vzdialenosti nájdete aj pláž La Mata, slávnu 9 kilometrov dlhú piesočnú pláž. 

Vložte svoj text