Miramar La Mata

Nové apartmány priamo na pláži

Torrevieja, Alicante provincia

Cena: od 299.000,-Eur

Luxusné apartmány priamo na pláži na predaj.

Táto novostavba sa nachádza v meste La Mata, Torrevieja (Alicante), obklopenom všetkými potrebnými službami; Supermarkety, plážové bary, reštaurácie a nádherná promenáda s viac ako 2 km pláže so zlatistým pieskom, vďaka ktorej sa budete cítiť skutočne privilegovane.

Tento nový projekt na pláži má rôzne modely apartmánov. Za 299.000,- eur si môžete zadovážiť apartmán s bočným výhľadom na more, ktorý má 3 spálne a 3 kúpeľne, jeho rozloha je 106 m2. Apartmány s priamym výhľadom na more ponúkame od 339.000,-Eur.

Akustická izolácia, vystužené dvere, predinštalácia klimatizácie, videovrátnik, za príplatok garáž a sklad.

Luxusný komplex sa nachádza na pláži, iba 30 minút od centra Alicante a medzinárodného letiska El Altet.

Apartmán sa nachádza veľmi blízko pláže La Mata, jednej z najoceňovanejších oblastí južného pobrežia Blanca. Budova leží na hlavnom námestí, v pešej vzdialenosti od supermarketov, zdravotného strediska, obchodov, reštaurácií, bánk, pošty, lekárne, ... Všetky potrebné služby, pár metrov od zastávky autobusu. La Mata je okres Torrevieja a jeho vynikajúca komunikácia s N-332 vám umožní dosiahnuť golfové ihriská tak prestížne, ako sú Vistabella Golf, La Finca, La Marquesa alebo Villamartin, za pár minút jazdy. Len za 10 minút jazdy autom si môžete vychutnať pláže Orihuela Costa, La Zenia, Punta Prima alebo Campoamor. 

Termín dokončenia: november 2021