Luxusný apartmán v Los Alcazares

3-izbový byt v uzavretom komplexe, len 300 m od pláže

Cena od 99,- eur/noc

Ponúkame na prenájom priestranný 3-izbový byt v novopostavenom komplexe len pár minút od pláže. Ide o elegantný, moderný a inovatívny projekt postavený vo vysokej kvalite, ktorý sa nachádza v malebnom kúpeľnom mestečku Los Alcázares.
Byt má veľkú terasu orientovanú na juhozápad s otvorenou kuchyňou, dve veľké spálne a dve kúpeľne. Na streche sa nachádza súkromné solárium, z ktorého máte prístup do spoločenskej zóny s bazénom, vírivkou, lehátkami a nádherným výhľadom na more. Byt sa prenajíma kompletne zariadený a vybavený. V cene je veľké parkovacie miesto v spoločnej garáži s elektrickou prípojkou.
Ak si chcete užiť deň na pláži, krásne pláže Los Alcazares máte len pár minút od komplexu. Nachádzate sa tu aj v blízkosti golfových ihrísk La Serena a Roda, a iba kúsok od centra mesta Los Alcazares s množstvom reštaurácií, obchodov a všetkých potrebných služieb.
Los Alcazares je kúpeľné mesto, ktoré sa nachádza v oblasti Costa Calida (Teplé Pobrežie) pri brehoch Mar Menor, čo v preklade znamená Malé More.
Mar Menor je lagúna so slanou vodou s rozlohou 128 km štvorcových s teplotou mora o 5 stupňov vyššiou ako má Stredozemné more. Pre mnohých ľudí je táto oblasť pomerne neznáma a preto je jedným z najlepšie strážených tajomstiev Španielska. Voda z Mar Menor je bohatá na minerály a je známa pre svoje zdraviu prospešné vlastnosti. Svetová zdravotnícka organizácia uvádza Mar Menor ako jedno z najzdravších miest na Zemi
Zdravá dovolenka
Termálne kúpele, ktoré v meste existovali už od rímskych čias, sú tam dodnes. Zátoka je známa najmä návštevníkom s reumatickými, artritickými a kožnými problémami, keďže na pláži je časť s prírodným bahenným kúpeľom, ktorý údajne prináša terapeutické výsledky porovnateľné s tými pri Čiernom mori.
Ponúka tiež nespočetné množstvo možností pre windsurfistov a všetkých jachtárov. Existuje niekoľko škôl potápania, plachtenia a kanoistiky, kde sa môžete naučiť techniku ​​týchto športov a veľa príležitostí na precvičenie novonadobudnutých zručností.
Pláže
Všetky tunajšie pláže spája nádherná promenáda. Sú plne vybavené sprchami, fontánami, prístupom pre hendikepovaných a tiež množstvom aktivít, ako sú vodné športy a plážové hry.
V skutočnosti Mar Menor, okrem toho, že sú najväčšími vonkajšími kúpeľmi na svete, sú tiež považované za jednu z najlepších oblastí pre regatu a niektoré vodné športy, ktoré je možné praktizovať po celý rok. Plytké more zostáva teplé až do začiatku jesene, čo z neho robí ideálnu destináciu pre neskoré leto alebo jeseň.

Zimný prenájom (nov.-apríl): 750,- eur/mesiac + energie

Jar - jeseň: od 99,- eur/noc

Letný prenájom: 140,-eur/noc plus 75,- eur jednorázový servisný poplatok