Moderný komplex v Green Hills
Sem vložte podnadpis

Cena: od 168.000,-Eur

Moderný komplex s dvoj- alebo troj-izbovými bytmi a 2 kúpeľňovými apartmánmi s priestrannými terasami a nádherným soláriom. Green Hills je priestor koncipovaný pre užívanie si pláže, slnka a veľa pokoja a pohody, obklopený všetkým potrebným vybavením. Navrhnuté pre plné využitie stredomorskej klímy.

Po celý rok tu budete relaxovať v spoločných kúpeľoch s vyhrievaným bazénom, saunou a posilňovňou. Všetky domy majú nádherné výhľady, ktoré si môžete vychutnať z masívnych balkónov alebo z plávajúcej drevenej opaľovacej terasy pri bazéne.

Projekt bude mať plavecký pruh pre najšportovejších obyvateľov. Deti budú môcť tráviť čas na ihrisku a pri vstupe na pláž.

Hotel Green Hills má strategickú polohu v privilegovanom prostredí, len 2 km od pláže la Zenia, v konsolidovanej mestskej oblasti so všetkými druhmi služieb a vybavenia v blízkosti, s dobrými spojeniami a blízko križovatky s diaľnicou AP-7. K dispozícii sú taktiež všetky druhy služieb pre každodenný život, ako sú supermarkety, banky, lekárne, dopravné služby atď.

Nákupné centrum Zenia Boulevard, jedno z najdôležitejších v oblasti s rozlohou viac ako 80 000 m2, je vzdialené len 1 km. V okruhu 2 km od komplexu si môžete zahrať golf na 3 vynikajúcich 18-jamkových golfových ihriskách: Golf Villamartín, Real Club de Golf de Campoamor a Golf Las Ramblas de Campoamor.

Pri kúpe každej nehnuteľnosti sú zahrnuté podzemné parkovacie miesta.

Mesto: Orihuela Costa

Počet spální: 2, 3

Počet kúpeľní: 2

Vzdialenosť na pláž: 2km

Vzdialenosť ku golfovému ihrisku: do 2km